Email:eric@shunyumachinery.com Yancheng Shunyu Zemědělství Machinery Co, Ltd

Yancheng Shunyu Zemědělství Machinery Co, Ltd

Palivový systém a metoda výfuku naftového motoru

Palivová soustava naftového motoru kvůli nedostatku oleje nebo úniku oleje, těsně laxní, způsobí, že vzduch z ropné skvrny do palivové trubky vytvoří bubliny, čímž se vytvoří odpor vzduchu. Ovlivňuje jednotnost dodávky paliva, což vede k obtížnému nastartování vznětového motoru , nedostatečnému výkonu nebo nestabilnímu provozu, a dokonce ani nemůže začít a další problémy. Konvenční metodou výfuku je použití šroubováku nebo klíče ke stříkání čerpadla na obou stranách horní části každé výfukové zátky, uvolnění několika kol, ruční tlakové ruční čerpadlo k vyčerpání nafty plynulé, hladké bez bublin, vydané "škrábání" Zvuk tak Daleko, s těmito metodami, vzduch není snadné k odtoku, nebo po síti vstoupí do vzduchu

1, nádrž na hadici čerpadla někde dochází k úniku vzduchu má vysokou stlačitelnost a flexibilitu v palivovém čerpadle je vyšší než palivový systém palivové nádrže, když nádrž na trubky olejového čerpadla nebo spoje hadic někde pronikající Nůžky, trhliny nebo spoje nejsou Pracovní sílu v čerpadle pod působením vzduchu z úniku do oleje do silnice, čímž se sníží podtlak uvnitř potrubí, takže sání paliva palivové nádrže oslabilo, a dokonce i vysychání tak, že Vzduch nemůže být vyloučen, pak můžete olejové čerpadlo vyjmout do olejového konektoru, do výfuku potrubí, jestliže tam je olej nebo plyn, které lze vyloučit, můžete také nepřímo v olejové průhledné trubce, v čerpadle Olej, když průhledné potrubí pro sledování toku oleje, zjistit poruchu před průhlednou hadičkou nebo průhlednou hadičku, zúžit rozsah poruchy a postupně vyloučit. Za třetí, vypouštěcí zátka vstřikovacího čerpadla naftového motoru začala vypouštět velké množství bublinek v toku oleje a při opakovaném tlaku po čerpadle bublina stále zmizela, můžete určit olejovou nádrž na část čerpadla podtlaku Olej existují. Měli by být odstraněny z potrubí, a pak projít tlak plynu, a umístěn do vody, zjistit, kde je bublina, to je, kde úniku. Kromě toho by měl proces vyloučení věnovat pozornost tomu, aby se zkontrolovala poškození palivové nádrže a nedostatek oleje v palivové nádrži.

2, opotřebení pístu ručního čerpadla nadměrné opotřebení pístu ručního čerpadla, pracovní proces, vzduch ze strany pístu, který upadne do oleje, můžete použít následující metody k ověření: odstraňte ruční čerpadlo prsty, abyste zablokovali Spodní část ručního čerpadla Otvor konektoru, kohoutky Rukojeť ruční pumpy, například prsty cítit, že sání je velmi malé, což znamená, že opotřebení pístu je příliš velké, těsnění není dobré, mělo by být opraveno nebo vyměněno. Po opravě ručního čerpadla, v případě oleje bez potrubí, rychlost 2 - 3krát / S vratných kohoutků ruční čerpadlo rukojeti, v 1min by měl být schopen hladiny oleje v přívodu oleje 1m pod olejem poslal do Port Současně je třeba, aby čerpadlo neobsahovalo bubliny nebo by mělo být znovu udržováno. Při použití je nutno také poznamenat, že po každém čerpadle by mělo být rukojeť ručního čerpadla utaženo, aby se zabránilo vniknutí vzduchu a snížení opotřebení pístu.

Copyright © Yancheng Shunyu Zemědělství Machinery Co, Ltd Všechna práva vyhrazena.
QR Code